Dejās bērniem iemāca ne tikai dejot!

        Ļoti svarīgi jau agrīnā vecumā izkopt stāju, iemācīties uzvedības kultūru un cieņu pret pretējo dzimumu! Tas var palīdzēt visā turpmākajā dzīvē! Neatkarīgi no mērķiem profesionālajā deju sportā, vispārējā fiziskā sagatavotība, ritma izjūta, koordinācija un izpratne par savu ķermeni noderēs jebkuram, kā arī jaunu draugu satikšana, lieliski pavadīts laiks nometnēs un pozitīvu emociju iegūšana!

Piesakies un sāc dejot!

Sporta dejas bērniem Ādažos, Gaujas ielā 16


       • no 4,5-6 gadu vecumam jeb pirmsskolas vecuma bērniem; nodarbības notiek pirmdienās un piektdienās, 18:30-19:00


       • no 7 gadu vecuma un vecākiem ar priekšzināšanām 

 

Pieteikšanās e-pastā: mario@sdkmario.lv, norādot sekojošu informāciju: Vārds, Uzvārds, tālrunis, e-pasts

 

_________________________________________________________________________________ 

 

Kas ietilpst deju apmācībās?
 
      Bērniem deju nodarbībās tiek nostiprināta stāja, attīstīta ritma izjūta, kā arī tiek apgūtas latīņamerikas un standartdejas. Dejas var kalpot kā lieliska atpūta un enerģijas lādiņš pelēcīgajai vai gluži pretēji - pārlieku straujai ikdienai! Ļoti svarīgi jau agrīnā vecumā izkopt stāju, iemācīties uzvedības kultūru un cieņu pret pretējo dzimumu! Tas var palīdzēt visā turpmākajā dzīvē! Neatkarīgi no mērķiem profesionālajā deju sportā, vispārējā fiziskā sagatavotība, ritma izjūta, koordinācija un izpratne par savu ķermeni noderēs jebkuram, kā arī jaunu draugu satikšana, lieliski pavadīts laiks nometnēs un pozitīvu emociju iegūšana!

 
Kas ir privātnodarbība?
 
     Tā ir nodarbība, kurā profesionāls deju pasniedzējs pievērš īpašu uzmanību tikai Jums - pārim vai vienam cilvēkam - lai attīstītu prasmi vadīt vai sekot deju partnerim. Šīs nodarbības sniedz vislabāko iespēju apgūt augstvērtīgu dejas prasmi pēc katra vēlmēm un spējām!
 
Kas ir grupu nodarbība?
 
     Grupu nodarbībā grupa sastāv no lielākas cilvēku grupas, kas mācās no deju pasniedzēja. Šeit tiek apgūti deju soļi un uzvedības kultūra, strādāts pie tehnikas un patstāvīgā darba, kā arī pilnveidotas pamatiemaņas. 
  

_________________________________________________________________________________ 

Vairāk info: mario@sdkmario.lv