PASAULES ČEMPIONĀTS un PASAULES KAUSS desmit deju programmā

Jau šajā nedēļas nogalē, no 4.–6.novembrim, Rīgā, Daugavas Sporta Namā, norisināsies XIV Starptautiskais Sporta Deju Festivāls “Latvia Open 2016”. Festivāla ietvaros norisināsies Pasaules Čempionāts Jauniešiem desmit dejās, Pasaules Kauss Pieaugušajiem desmit dejās. Latviju pieaugušo grupā pārstāvēs Marts Puniņš un Dana Jākobsone, savukārt jauniešos - Deniss Gudovskis un Megija Dana Morīte.
Starptautiskais sporta deju festivāls “Latvia Open” ir krāšņākais no sporta pasākumiem, kura ietvaros norisināsies divas pasaules mēroga sacensības Desmit dejās. Sporta deju disciplīna “Desmit dejas” ietver piecas Latīņamerikas dejas (samba, ča ča ča, rumba, pasodoble un džaivs) un piecas Standartdejas (lēnais valsis, tango, vīnes valsis, lēnais fokstrots un kviksteps), tādēļ Desmit deju programmu dēvē arī par Karalisko disciplīnu. Tas ir sezonas spilgtākais un gaidītākais notikums, kurā katru valsti pāstāv viens labākais deju pāris. Par prieku latviešu publikai, Latvijas dejotāju pāris Deniss Gudovskis un Megija Dana Morīte jauniešu grupā ir uzskatāms par vienu no Pasaules čempionāta favorītiem.
Jau 14.gadu Starptautiskais Sporta Deju Festivāls “Latvia Open” norisinās Rīgā, Latvijā. Tajā piedalīsies vairāk kā 800 deju pāri no 35 pasaules valstīm, kuri sacentīsies dažādās vecuma grupās sākot no bērniem un jauniešiem, līdz pat pieaugušo vecuma grupām. Turklāt sacensības varēs vērot arī tiešraides translācijā internetā, kanālā “sportacentrs.com TV”- 4.novembrī, no plkst. 18:00, savukārt 5.novembrī -plkst. 19:00.

Pasākuma organizators Mario Končevskis apstiprina, ka šis ir viens no gaidītākajiem notikumiem Latvijas deju sabiedrībai, kā arī plašākai auditorijai: “Mūsu Latvijas dejotājiem ir lieliskas izredzes izcīnīt godalgotas vietas Pasaules Čempionātā jauniešu grupā, jo sportisti ir ļoti augsta līmeņa dejotāji un pierādījuši savu meistrarību un dejas kvalitāti ne vienās vien sacensībās visā pasaulē. Mēs ar savu organizatoru komandu kā jau katru gadu rūpējamies par to, lai deju festivālā “Latvia Open 2016” labi justos ne vien dejotāji, bet ikviens, kurš šo pasākumu apmeklē. Garantējam lielisku atpūtu, siltu atmosfēru un nenoliedzamu mākslas baudījumu, ko šis skaistais sporta veids sniedz.”